Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
13.06.2013

НГУ та Бранденбурзький технічний університет продовжують багаторічну співпрацю

З 29 квітня по 15 травня доцент кафедри маркетингу Людмила Львівна Палєхова відвідувала Бранденбурзький технічний університет Коттбус з метою професійного стажування. Під час візиту до німецького університету Людмила Львівна відвідала лекції та практичні заняття провідних вчених кафедр маркетингу та ресурсного менеджменту Бранденбурзького технічного університету, у тому числі за тематичними блоками: «Основи ресурсного менеджменту», що проводилися проф. М. Шмідтом (M. Schmidt); «Стратегії ринкового розвитку на основі інструментів екологічного менеджменту», що проводилися проф. М. Брушем (М. Brusch) та проф. Е. Стубер (E. Stüber); «Розробка екологічно-чистих продуктів», що проводилися проф. Д. Байером (D. Baier); «Ціноутворення на «зелених» ринках», що проводилися проф. Д. Байером (D. Baier). Також було обговорено європейські та українські підходи до викладання тем щодо ринкових методів впровадження екологічно сталої продукції та виробництв на методичних семінарах 

У галузі науково-дослідної роботи проведено ознайомлення з сучасними науковими методиками, що розроблені та активно використовуються фахівцями кафедр ресурсного менеджменту та маркетингу Бранденбурзького технічного університету для дослідження ринку екологічно сталої продукції та виробництв, у тому числі з урахуванням тенденцій добровільної екологічної сертифікації. Також обговорювалися можливості співпраці кафедри маркетингу НГУ з факультетом ресурсного менеджменту німецького університету, у тому числі у напрямку обміну студентів за семестровими програмами і презентовано наукові та методичні здобутки кафедри маркетингу гірничого на засіданнях кафедр ресурсного менеджменту та маркетингу БТУ.

Варто зазначити, що зараз студентка групи МК-10-1 спеціальності маркетинг Марія Кізілова навчається у Бранденбурзькому технічному університеті за семестровою програмою екологічний менеджмент та маркетинг.

"Ми першопрохідці у створенні міжнародних програм навчання у Німеччині. І цю галузь ми й надалі розвиваємо", - каже Ніна Вольфейль, директор відділу іноземних студентів у БТУ. Університет пропонує іноземним студентам вісім факультетів з навчанням англійською мовою. У тому числі високим попитом користується навчання за напрямами ресурсний менеджмент та маркетинг.

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт