Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
19.06.2013

Захист дипломних робіт на кафедрі Гірничих машин та інжинірингу (ВІДЕО)

Кафедра ГМІ НГУ готує спеціалістів і магістрів за фахом «Гірничі машини і комплекси» напряму підготовки «Машинобудування». В основу навчального процесу на кафедрі покладено оригінальну концепцію підготовки інженерів із застосуванням віртуальних технологій SolidWorks Кваліфіковані педагоги, спеціалісти у своїй галузі викладають студентам інжиніринг складного механічного обладнання - вчать майбутніх інженерів досліджувати, проектувати, конструювати машини, обладнання, устаткування за допомогою унікальних комп`ютерних технологій SolidWorks. Кафедра має статус авторизованого провайдера CSWA.

Учбовий центр технологій САD/САМ/САЕ/РDМ/САLS створено за наказом Міністра освіти та науки України. Участь у роботі центру дає можливість студентам отримати престижні міжнародні сертифікати, котрі підтверджують їх кваліфікацію інженера у сфері комп’ютерних технологій SolidWorks.

Сьогодні пройшов другий день захисту робіт – шестеро хлопців та дівчат на відмінно захистили дипломні роботи й отримали рекомендації до вступу в магістратуру.
Дарина Бутко, ІАЦ НГУ

фото відеостудія "Юність"До списку© 2006-2020 Інформація про сайт