Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
17.09.2013

Співпраця НГУ і компанії «ДТЕК» набирає обертів

На початку вересня в Національному гірничому університеті відбулася зустріч представників Факультету будівництва (ФБ НГУ) і представника ДТЕК ("Донбаська паливно-енергетична компанія") Михайла Гордієнка зі студентами першого курсу.

Декан факультету ФБ НГУ Ігор Усик і його заступники познайомили першокурсників з завідувачами кафедр і кураторами груп. Також представники адміністрації ФБ НГУ привітали студентів із вступом в НГУ, ознайомили їх з порядками і нормами університету, побажали успіхів у навчанні.

Також першокурсників привітав представник найбільшої приватної вертикально-інтегрованої енергетичної компанії України "ДТЕК" Михайло Гордієнко. Він розповів, що компанія потребує висококваліфікованих молодих фахівців, а також про можливості кар'єрного росту в "ДТЕК". Він побажав першокурсникам успішно закінчити Національний гірничий університет за обраними спеціальностями і стати першокласними інженерами.

Михайло Едуардович від імені генерального директора ПАТ "ДТЕК" Сергія Вороніна вручив кафедрі маркшейдерії новий тахеометр Leica і комплект обладнання для виконання маркшейдерських робіт.

Кафедра маркшейдерії протягом декількох років успішно співпрацює з компанією "ДТЕК" у вирішенні виробничих питань вугільних підприємств. Тож для удосконалення інструментальної бази кафедри маркшейдерії, що використовується в дослідженнях і навчанні молодих фахівців, був подарований цей прилад.


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт