Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
26.12.2011

В НГУ презентували новий учбовий посібник

У Національному гірничому університеті пройшла презентація нового учбового посібника «Україна в міжнародних організаціях». Авторський колектив видання – Г.Г. Кривчик (доктор історичних наук, професор), С.М. Серьогін (доктор наук з державного управління, професор), В.Я.Шибко (кандидат історичних наук, професор). Видання здійснено за підтримки «Інституту демократії та соціальних процесів».


За словами авторів посібника, це, безперечно, актуальний матеріал перш за все для студентів, які навчаються за спеціальностями «політологія», «міжнародні організації», «історія сучасного світу» .

Видання присвячено діяльності міжнародних організацій та участі в ній України. Посібник вміщує характеристику ООН, основних її установ та провідних міжнародних організацій, а також непрості взаємовідносини України з міжнародними фінансово-кредитними установами, перспективи вступу України в Євросоюз та НАТО.

Автори не ставили завданням глобальне розкриття теми. Можливо, це видання  стане початком на шляху до видань подібних матеріалів, посібників, які описують  взаємовідносини нашої держави та міжнародних організацій.

Дарина Бутко


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт