Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
29.12.2011

Робочий візит науковців НГУ до Еслінгенського університету прикладних наук

З 14 по 18 грудня делегація НГУ у складі завідувача кафедрою автомобілів та автомобільного господарства Костянтина Баса та доцента кафедри електропривода Олександра Балахонцева взяла участь у виконанні робіт за темою ОБ-50 («Підвищення енергетичної ефективності систем теплопостачання з використанням теплових насосів») в Еслінгенському університеті прикладних наук. Дослідження проводилися в лабораторіях факультету мехатроніки та університету технології паливних комірок.

Представники НГУ мали багато цікавих й корисних контактів з німецькими колегами, результатами яких стало обрання перспективних напрямків подальшої співпраці.

IMG_1571.JPG

З професором Хуго Габеле обговорювався розвиток і дослідження нового напрямку в конструюванні з’єднань у динамічно навантажених кінематичних парах. Цим питанням протягом останніх двох років займаються науковці механіко-машинобудівного факультету під керівництвом професора Сергія Блохіна. Отримання НГУ разом з представниками Німеччини спільного патенту європейського зразка та його впровадження на підприємствах Євросоюзу було б цікаво усім учасникам проекту.    

  Під керівництвом професора Фердинанда Паника в лабораторії автомобільного факультету проводяться дослідження з оснащення автомобіля Ford Fiesta гібридною силовою установкою. В НГУ під керівництвом ректора, професора Генадія Півняка, виконується наукова тематика з гібридизації вітчизняного автомобіля. Об’єднання зусиль принесе користь обом сторонам та покращить результати робіт.

З професором Вальтером Чарнецькі обговорювалися питання,  пов’язані зі створенням лабораторного зразка екраноплану. Цей напрям в НГУ розвивається під керівництвом професора кафедри автомобілів та автомобільного господарства Віктора Кравця.

За результатами візиту сторони висловили зацікавленість у виданні спільного навчального посібника «Надійність автомобіля як складної транспортної системи» німецькою мовою.

Костянтин Бас, завідувач кафедрою автомобілів

та автомобільного господарства


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт