Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
29.03.2011

Заслуги перед університетом.

nf_110117_1.jpg

nf_110117_2.jpg

nf_110125_3.jpg


Останнє засідання ректорату розпочалося не за звичним регламентом. Ректор НГУ Геннадій Півняк розпочав його з привітального звернення до ювілярів-викладачів, а саме доцента кафедри економіки підприємства Олексія Чохи і професора кафедри електропривода Миколи Казачковського.

–Я висловлюю щиру повагу, яку заслуговують наші колеги, - зазначив Г.Г.Півняк. – Олексій Микитович з надзвичайною відповідальністю ставиться до навчального процесу, до кращих перетворень у гуртожитках, прислухається до студентських ініціатив.

М.М.Казачковський також відомий не лише в стінах нашого університету. Відмінний менеджер, він знаходить відповідних роботодавців для наших студентів в галузі електромеханіки, допомагає відкрити кращу дорогу для випускників НГУ.

Саме досвід, авторитет, активна життєва позиція стають невід’ємною складовою історії нашого університету.

За вагомий внесок у розвиток Національного гірничого університету і результативну працю доцентові кафедри економіки підприємства Олексію Чосі і професору кафедри електропривода Миколі Казачковському ректор НГУ, академік НАН України вручив медалі «НГУ» «За заслуги».


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт