Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
30.12.2013

Ректорат вітав молодих науковців НГУ

На останньому засіданні ректорату 30 грудня 2013 року вітали молодих науковців університету, переможців обласних конкурсів, яким чотири дні тому у приміщенні Дніпропетровської державної обласної адміністрації вручили нагороди у номінаціях «Кращий молодий вчений 2012 року» та у конкурсі проектів на матеріальне заохочення "Молоді вчені - Дніпропетровщині".

Від Національного гірничого університету "Кращим молодим вченим 2013 року" за економічним напрямом визнано д. е. н., доцента кафедри економіки підприємства Марину Сергіївну Пашкевич. До речі, зазначимо, що Марині Сергіївні кількома днями раніше на засіданні вченої ради НГУ вручено диплом доктора економічних наук. Це є результатом її наполегливої праці і найкраще підтвердження високої нагороди за минулий рік.

У конкурсі проектів на матеріальне заохочення "Молоді вчені - Дніпропетровщині" перемогли кандидат історичних наук, доцент кафедри історії та політичної теорії Дмитро Вікторович Колісник  та асистент кафедри гідрогеології та інженерної геології Тетяна Іванівна Перкова.

Рада молодих вчених НГУ приєднується до поздоровлень і бажає переможцям у Новому році – «Так тримати!».


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт