Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
01.02.2012

Нагородження на Вченій раді НГУ

На Вченій раді Національного гірничого університету 31 січня ректор, академік НАНУ Геннадій Півняк вручив дипломи і нагрудні знаки: заслуженого професора НГУ – завідувачу кафедри будівництва і геомеханіки Олександру Миколайовичу Шашенку та заслуженого викладача НГУ – директору Науково-методичного центру Володимиру Олександровичу Салову.


Атестати професорів отримали Марина Вікторівна Рузіна (кафедра геології та розвідки родовищ корисних копалин НГУ) та Олександр Вікторович Солодянкін (кафедра будівництва і геомеханіки НГУ). Атестати доцентів вручили Юлії Іванівні Тюрі (кафедра збагачення корисних копалин НГУ), Наталії Валеріївні Білан (кафедра загальної та структурної геології НГУ), Олені Володимирівні Варяниченко (кафедра менеджменту виробничої сфери НГУ) та Наталії Володимирівні Хозяйкіній (кафедра будівництва і геомеханіки НГУ)


На Вченій раді також відзначили студентів НГУ, які здобули почесні грамоти на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт за спеціальністю «Облік і аудит» (м. Донецьк). Володарками грамот стали Світлана Кулик, Юлія Зінкевич, Анна Милюшко.

Інформаційно-аналітичний центр НГУ


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт