Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
06.03.2014

Поезії Шевченка звучали англійською, португальською і монгольською мовами

У Центрі мовної підготовки під керівництвом завідуючої кафедри іноземних мов професора Світлани Іванівни Кострицької п’ятого березня відбувся вечір, присвячений 200-річчю від дня народження великого українського поета – Тараса Григоровича Шевченка.


Подія, пов’язана з ювілеєм Т. Шевченка,об’єднала багатьох людей різних національностей, вподобань та захоплень в усьому світі, звичайно ж, і студентів та викладачів Центру мовної підготовки. В аудиторії лунали вірші Тараса Григоровича українською, англійською, португальською та монгольською мовами. Їх прочитали Кандиду Томас з Анголи, Дашням Лхагвасурен з Монголії та інші студенти. Неповторний затишок, поетична атмосфера огортали всіх присутніх.

Але головним сюрпризом на святі була зустріч з нащадком Тараса Григоровича Шевченка. Уявіть(!) працівником НГУ , кандидатом технічних наук, в.о. завідувача кафедрою геодезії М.В. Трегубом. З впевненістю можна сказати, що він гідний нащадок Поета, бо й сам має поетичний талант та хист до вивчення іноземних мов. Микола Володимирович розповів про свій родовід, саме про походження від Шевченків, відповідав на різні запитання студентів. Шановному гостю слухачі Центру подарували переклад творів Шевченка на різні мови, а ще портрет Кобзаря. Безумовно, ця зустріч для нас була дуже приємною, вона ще більше оживила пам'ять про великого поета і страждальця України Тарас Шевченка.

Олександра Саітова, Катерина Піяк, студентки НГУ

фото Станіслава Мардаровського (відеостудія "Юність" НГУ)


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт