Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
24.02.2012

Нагородження лауреатів конкурсу ім.О.Гончара в НГУ

В Національному гірничому університеті відбулося урочисте віншування переможців конкурсу ім..О.Гончара спільно з науково-популярним щомісячником «Бористен».

Переможцями конкурсу стали: номінація «Проза» - Іван Данилюк ( селище Васильківка Дніпропетровської області) за оповідання «Яблуко з рай-дерева», вміщене у лютневому номері журналу, номінація « Поезія» - Володимир Лендич (м. Дніпропетровськ) за добірку «Поетичний розмай» надруковану в травневому номері журналу. номінація «Публіцистика» - Микола Воротиленко ( Едмонтон, Канада) за історично-публіцистичну книгу «Голодомор в Україні мовою фактів, або як сучасна офіційна Московська статистика підтверджує факт Голодомору в Україні у 1933р», котра побачила світ у видавництві журналу «Бористен», номінація « Краща науково-популярна розвідка» - Світлана Ігнатьєва (м. Дніпропетровськ) за публікації ( протягом року) присвячені проблемам впровадження української мови в учбовий процес вищої школи та її поширенню серед студентської молоді.

На фото: виступ Миколи Воротиленко


На фото: нагородження Володимира ЛендичаНа фото: Іван Данилюк

На фото: Світлана Ігнатьєва


На фото: редактор журналу "Бористен" Фідель Сухоніс


Серед гостей був також відомий дніпропетровський письменник Володимир Луценко, директор центру ім. О. Гончара Ірина Цуп’як, редактор журналу «Бористен» Фідель Сухоніс.

Імпреза пройшла у теплій, дружній атмосфері. Лауреати прочитали свої вірші, Микола Воротиленко розповів про побут та життя українців у Канаді, а також відповів на запитання гостей. Музичним подарунком став виступ «Естет-квартету», який зірвав бурхливі оплески.

На фото: "Естет-квартет"


На фото: Володимир Луценко


На фото: директор центру ім. О. Гончара Ірина Цуп’як


На фото: дипломи та пам'ятні сувеніри, виготовлені майстрами гірничого університету


В Національному гірничому університеті конкурс проходить щорічно, починаючи з 2004 року. Організатори конкурсу закликали студентів університету, а також молодих українських авторів брати участь у конкурсі та популяризувати українські твори

Дарина Бутко, інформаційно-аналітичний центр НГУ


До списку© 2006-2019 Інформація про сайт