Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
31.03.2014

Есслінгенський університет прикладних наук – Національний гірничий університет: співпраця продовжується

Багаторічна співпраця НГУ з колегами з німецьких ВНЗ активно розвивається вже друге десятиліття. 27-29 березня в НГУ перебував проректор з наукової роботи Есслінгенського університету прикладних наук, професор Вальтер Чарнецькі з метою проведення переговорів щодо узгодження подальшої спільної роботи.

Прфесора В.Чарнецькі як фахівця у галузі прикладних наук в НГУ знають вже не перший рік. За весь період спілкування завдяки його активній позиції між університетами встановилися дружні й ділові відносини. І цей приїзд засвідчив довіру з обох сторін.

На кількох зустрічах за участю ректора НГУ, академіка НАН України Геннадія Півняка та цілого ряду науковців механіко-машинобудівного факультету, Інституту електроенергетики обговорювалися питання щодо участі НГУ та ЕУПН у програмі Horizont 2020, подальшого порядку виконання спільної науково-дослідної роботи у сфері підвищення енергетичної ефективності теплонасосних технологій , а також можливості проведення спільних розробок й створення гібридних та електричних автомоблів.  

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт