Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
30.05.2011

Подарунки надихнули малят на нові творчі фантазії

nf_110117_1.jpg

nf_110117_2.jpg

nf_110125_3.jpg

Маленькі вихованці Дніпропетровського дитячого будинку № 6 напередодні Міжнародного дня захисту дітей побували в гостях у своїх шефів – викладачів та студентів Національного гірничого університету. Там на них чекали не зовсім звичайні подарунки.

Спочатку відбулася презентація фільму про малят дитячого будинку № 6, створеного кіностудією  НГУ «Юність» (автор Ірина Соболь).

Далі викладач Зінаїда Кравченко-Дубовська презентувала власну книжку «Марусина азбука».  Її вона почала створювати,  коли маленькій онуці Марусі виповнилося п’ять років. Тоді з нею вчили літери і до кожної складали віршики. Так і виросла ціла книжка. А малюнки до «Марусиної азбуки» виконала доцент кафедри історії і політичної теорії Ірина Цюп’як. До речі, зовсім нещодавно їй присвоєно звання мати-героїня. Художниця з любов’ю поставилася до кожної сторінки незвичайної книжки. Тепер малюнки нової азбуки дітлахи у вільний час зможуть розфарбувати за власним смаком.

А далі вже самі гірники були  приємно вражені сюрпризом, який підготували їхні підопічні. Хлопчики й дівчатка наперебій почали декламувати вірші з презентованої книжки. Не відстала від них, власне, і героїня книжки – Маруся. Дівчинка вже ходить до школи, однак  кожен бабусин віршик запам’ятала на все життя.

 Голова жіночої ради НГУ Любов Блохіна розповіла присутнім, що дружба з малечею пов’язує НГУ понад 20 років. Щоразу поїздка до дитячого будинку №6  – це певні кошти, подарунки від ректорату, профкому університету. На заклик допомогти дітям-сиротам завжди відгукується увесь колектив гірничого університету. Минулого 1 червня подарували дитбудинківцям  ігровий майданчик «Корабель», виготовлений у майстернях університету. Коштував він недешево, проте гірники змогли зібрати для нього необхідні кошти.  

Під час заходу у світлині НГУ імені Олеся Гончара дітям не довелося нудьгувати. Поруч знаходилися незвичні ляльки з кольорових тканин – авторські роботи співробітниць НГУ – О.Гнездилової та І.Піндич. Сподобалися їм і паперові фантазії, виконані старшим оператором ЕОМ редакційно-видавничого відділу Н. Гроховською у техніці «орігамі».

Усі подарунки маленькі гості разом зі своїми вихователями ледве вмістили у машину, на якій приїхали. Діти від’їжджали з величезним бажанням навчитися робити таких же ляльок, півників, котиків, коників. Вони пообіцяли восени показати своїм давнім друзям свої найцікавіші роботи.


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт