Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
19.03.2012

Напередодні днів американської культури

Відбулася робоча зустріч ректора НГУ, професора, академіка НАН України Геннадія Півняка зі Сьюзан Клірі - аташе з питань культури Посольства США в Україні і Вірою Тарнавською – фахівцем з питань освіти Посольства США в Україні. Йшлося про проведення Днів Америки у Дніпропетровську 24-26 квітня 2012 року. Представники Посольства прибули до НГУ, за їх словами, з цілком конкретною метою – ознайомитися з можливостями вузу щодо проведення на його базі цього важливого для США заходу.

У рамках Днів Америки у Дніпропетровську планується провести так званий «Освітній ярмарок». Посольство США разом з організаціями-контракторами (Американські Ради: ACTR/ACCELS IREX, Офіс програм ім. Фулбрайта (IIE), центри мережі EducationUSA ) презентують програми, спонсоровані урядом США для громадян України, представлять інші можливості для навчання та стажування у США, проведуть семінари з підготовки пакету для вступу в університети США, поговорять про візи для іноземних студентів.

Розлога культурна програма буде проводитись з участю відомої джазової групи із США, яка свого часу отримала премію Гремі.

Одне з побажань гостей з посольства – вони розглядають можливості для проведення Дня освіти на базі навчального закладу, який буде готовий відкрити двері для всіх осіб, зацікавлених у можливостях навчання та стажування у США.

Ректор Геннадій Півняк запевнив, що один з пріоритетів діяльності Національного гірничого університету – це розширення його міжнародних стосунків, зокрема з інституціями США. Вуз у повному обсязі готовий і має широкі можливості надати свою базу для проведення Днів культури США.

Інформаційно-аналітичний центр НГУ


До списку© 2006-2019 Інформація про сайт