Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
05.04.2012

«Маркетинг – шлях до успіху»

4 квітня на кафедрі маркетингу в НГУ було організовано перший Дніпропетровський батл «Маркетинг – шлях до успіху», ініціаторкою якого була Наталія Валентинівна Шинкаренко, асистент кафедри маркетингу. Організатори радо зустріли гостей та учасників цієї гри – майбутніх абітурієнтів, а зараз ще учнів одинадцятого класу 100 ліцею, 66 та 34 шкіл.

Гості нашого університету на початку зустрічі послухали про важливість та актуальність професії маркетолога від Тетяни Борисівни Решетілової, доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри маркетингу; керівника Центру маркетингових технологій НГУ, яка розповіла про значення спеціалістів з маркетингу як зараз, так і у майбутньому. А потім, поділившись на команди із самостійно вигаданими назвами «Трейдери» та «Міцні горішки» та обравши свого капітана, розпочали гру, яка складалась із п’яти цікавих завдань по темі маркетингу. Оцінювало результати конкурсів та маркетингові задатки їх учасників жюрі, яке складалось із представників від кожного курсу (по одному представнику з першого по п’ятий курс), та доцента кафедри маркетингу.

Конкурси, вигадані викладацьким колективом і студентами, були цікавими та пізнавальними не лише для їх учасників - щось нове для себе почув кожен присутній в аудиторії (наприклад, відповідь на те, чому у рекламі годинників стрілки завжди мають положення на 10:10).

Самі ж учасники багато сміялись та імпровізували, підтримуючи командний дух протягом усього батла. Команди довідались про маркетингові ходи, подивились відеоролики,створенні студентами кафедри, та навіть спробували самі, по завданню конкурсу, «продати» журі свій товар.

По закінченню гри переможці, команда «Трейдери», отримали дипломи першого ступеня, а «Міцні горішки» - другого. Але головне - враження, адже, для багатьох учасників це був перший досвід у сфері маркетингу.

Тож, успіхів їм, сучасним та активним! А Національний гірничий університет посприяє розвитку маркетингових задатків у кожного, та навчить ефективно презентувати свої надбання у майбутньому.

Діана Максименко, студентський прес-центр НГУ


До списку© 2006-2019 Інформація про сайт