Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
06.06.2012

В рамках проекту ТЕМПУС "ECOMMIS" відбулася перша всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених "E-COMMERCE: проблеми, розвиток, перспективи"

5-6 червня 2012 р. у Дніпропетровську на базі Державного ВНЗ «Національний Гірничий Університет» пройшла Перша всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «E-COMMERCE: проблеми, розвиток, перспективи» в рамках проекту ТЕМПУС «ECOMMIS».


На пленарному засіданні виступили координатор проекту, представник Вільнюського технічного університету ім. Гедимінаса – Іоланта Сабайтіте. Вона розповіла про найближчі плани розвитку проекту.

Директор інституту економіки НГУ Олександр Шаров і проректор з міжнародних зв’язків Олександр Шашенко закликали присутніх брати активну участь у формуванні нових спеціальностей з електронної комерції, які будуть відкриті в результаті здійснення програми ТЕМПУС «ECOMMIS». Вони також побажали всім учасникам особистісного зростання, яке неодмінно відбувається, якщо практикуватися в ораторській майстерності, веденні дискусій, публічних виступах, які дає можливість опанувати активна участь у конференції.

У рамках пленарного засідання корисну інформацію для початківців в цій справі, яка виявляється не така вже й нова для нас (в НГУ дисципліну «електронна комерція» почали викладати ще з 1998 року). Про що й розповів доцент кафедри ЕКІТ, координатор академічного контенту проекту ТЕМПУС «ECOMMIS» Володимир Нецветаєв, зазначивши сайти мережі Інтернет, що заслуговують на увагу.

Про правила ведення електронного бізнесу розповіла присутнім доцент кафедри економічної кібернетики Одеського національного економічного університету Наталія Меджибовська.

З доповіддю про успішну діяльність «Інтернет магазин: від створення до успіху» виступив студент НГУ Дмитро Солодовник. Він розповів, як створений ним інтернет-магазин, успішно продає всім відомий дитячий конструктор.

Як досвідчений практик в даній галузі справжній тренінг по створенню та просуванню сайтів «Як досягти успіху в бізнесі» провів студент-першокурсник Віктор Тезіков.

6 червня у межах конференції були заслухані доклади студентів, аспірантів та молодих вчених з таких тематик:

§ Актуальні проблеми Інтернет-маркетингу

§ Проблеми автоматизації прийому платежів на сайтах

§ Пошук інформації і просування сайтів

§ Проблеми комерційного сайтобудування

У конференції взяли участь представники університетів-учасників консорціуму проекту ТЕМПУС «ECOMMIS»:

§ Вільнюський технічний університет ім. Гедемінаса (Литва)

§ Національний гірничий університет (Україна)

§ Одеський державний економічний університет (Україна)

§ Таврійський Національний Університет ім. В.І.Вернадського (Україна)

За результатами дводенної конференції відбулось нагородження кращих доповідачів. Усі доповіді конференції будуть опубліковані у збірнику тез конференції.

Нагадаємо, що програма ТЕМПУС – освітня програма Європейського Союзу, яка підтримує модернізацію системи вищої освіти та створює простір для співпраці в країнах-партнерах ЄС через університетські проекти. Основною метою проекту ТЕМПУС «ECOMMIS» є реформування системи підготовки бакалаврів та магістрів в галузі інформаційних технологій відповідно до сучасних потреб економічного розвитку, вимог ринку праці, з урахуванням принципів Болонського процесу.

Наталія Лісневська,

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт