Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
24.09.2012

Осінній ярмарок в НГУ

Попри непевність з відключенням води у місті в Національному гірничому університеті відбувся традиційний осінній ярмарком, організований Жіночою радою. Щорічно під гаслом «Плоди нашої праці – літнім людям» представниці жіночої ради збирають кошти для допомоги тим, кому вона дуже потрібна. Кожен рік, в залежності від напливу людей та попиту на товари можна зібрати від 300 до 1000 гривень, а іноді і більше.

Наталія Георгіївна ось уже 25 років в складі Жіночої ради на ярмарку представляє «Дары садов и огородов», але цього року в неї можна придбати різноманітні квіти, розсаду. «Наприклад маленьке грошове дерево за 2 гривні – ціна невелика, але потім матимете великий прибуток, адже грошове дерево не лише прикрасить дім, але і сприятиме покращенню матеріального становища»- говорить Наталія Георгіївна.

Деякі букети можна придбати просто для покращення настрою. Оксана саме так і зробила, придбавши яскравий осінній букет гладіолусів за 12 гривень для прикрашання робочого столу. Але моральний внесок цієї покупки набагато більший.

В цьому році особливий попит мали овочі та фрукти. На ярмарку їх вибір великий - від капусти до винограду. Щодо останнього – то він розійшовся набагато швидше. Останні соковиті ягоди придбала студентка фінансово-економічного факультету Євгенія. Попри те, що сьогодні студенти все ж таки не вчаться, дівчина прийшла на ярмарку, аби своїм грошовим внеском допомогти комусь.

Благородна мета ярмарки – свідчення того, що наше суспільство не втратило бажання допомагати та піклуватись. І якщо цього року Ви не встигли придбати соковиті яблука, стиглий виноград чи яскравий букет, ласкаво просимо вже наступного відвідати осінній вернісаж, створений турботливим руками Жіночої ради!

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт