Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
28.09.2011

Народний музей історії НГУ ім. О.Поля взяв участь у ІІІ Всеукраїнському музейному фестивалі

Закінчив свою роботу Третій Всеукраїнський музейний фестиваль “Музеї України у всесвітньому культурному просторі”, що проводився Дніпропетровським Національним історичним музеєм ім. Д.І. Яворницького. Взяв участь у фестивалі і Народний музей історії ім. О.М. Поля Національного гірничого університету.

Музейний фестиваль проводиться раз на три роки і є чимось на кшталт олімпіади серед музеїв, де кожен музей представляє на конкурс, за різними номінаціями, результати своєї роботи. Цьогоріч авторитетне журі оцінювало роботу за трьома номінаціями: “Мистецтво музейної експозиції”, “Музейні видання” та “Впровадження музейних програм, акцій, заходів (промоушен)”. Учасники фестивалю за першою номінацією створили у залах Дніпропетровського історичного музею дуже цікаві міні-експозиції, де представили й цікаво оформили унікальні експонати, тематичні виставки тощо. Серед музейних видань – велика кількість книг, альбомів, каталогів. У номінації музейних акцій та заходів, де свою програму презентував і музей історії НГУ, музеї з усієї країни демонструаали свої акції із залученням відвідувачів, роботу з дітьми та молоддю, нестандартні промо-ходи з популяризації власного музею. Ми показали роботу “Школи юних екскурсоводів”, яка діє у музеї історії НГУ.

Наш музей, який на рівних змагався з 65 музеями у своїй номінації отримав від журі спеціальну нагороду.

Музейний фестиваль є визначною подією у музейному житті країни і з часом цілком може стати міжнародним. Величезна заслуга у цьому директора ДНІМ ім. Д.І. Яворницького Н.І. Капустіної та всього колективу музею. Попри те, що спочатку цей захід планувався як переїзний, здається, проведення фестивалів у Дніпропетровську стає традиційним. Отже ми і надалі матимемо можливість представляти історію Національного гірничого університету перед провідною музейною спільнотою країни.


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт