Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ

 Розширюємо горизонти та активно інтегруємося в міжнародний освітній простір!


  • Кафедра є активним учасником міжнародних проєктів, що реалізуються у межах угоди, підписаної з Латвійським університетом. Протягом 2021 і 2022 рр. викладачі та студенти успішно пройшли навчання за модулями «European Studies - Foreign Affairs» та «European Union Studies –Domestic Affairs» (Координатор проєкту Литвин М. В.).

  • Наукові здобутки кафедри доповідаються на потужних міжнародних форумах, разом з польськими колегами реалізуються спільні дослідження проблем техніко-технологічного розвитку з публікацією результатів у зарубіжних виданнях.

  • Науковці кафедри є членами Української Асоціації Європейських Студій (UESA) – громадської організації, що об’єднує вчених, викладачів та спеціалістів з європейської інтеграції. Приймають участь у заходах Європейського дослідницького інфраструктурного консорціуму (ERIC).

  • Студенти-міжнародники беруть активну участь у молодіжних обмінах програм ЕRASMUS+ та бізнес-тижнях. Це були «Healthy Life» (Швеція, м. Катрінехолм), «Inciusion+» (м.Таргу Осна, Румунія), «Sustainability for all» (м. Лейпциг, Німеччина), «КА1-Turkish-Ukrainian Staff Week», «Polish Business Week».

  • Викладачі та студенти навчаються і проходять стажування за грантовими програмами в зарубіжних університетах, зокрема Тартузькому (Естонія, м. Тарту), Університеті Кансай (м. Осака, Японія), Констанцькому (м. Констанц, Німеччина).

 IMG-7415.jpg
 IMG-7416.jpg  IMG-7417.jpg
 IMG-7418.jpg  IMG-7419.jpgСервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт