Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

СТЕЙКХОЛДЕРИ
ОП 292 «МІЖНАРОДНІ ЕКОНОМІЧНІ ВІДНОСИНИ»


          32.jpg      

ДЕПАРТАМЕНТ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Департамент забезпечує виконання повноважень міської ради щодо впровадження інноваційних інфраструктурних проектів, ефективного управління майном та ресурсами в галузі енергетики, енергозбереження та комунальними підприємствами, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста. Є розробником проєктів, комплексних і цільових програм, у тому числі й партнерських з містами ЄС та міжнародними організаціями.


           33.jpg       

 ІНВЕСТИЦІЙНО-ІННОВАЦІЙНИЙ ЦЕНТР       ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОДА

Діяльність Центру спрямована на покращення інвестиційної привабливості регіону шляхом створення його позитивного іміджу та залучення зовнішніх і внутрішніх інвестицій. Здійснює підтримку та супровід інвестиційних проєктів, аналіз кон'юнктури ринку капіталу.        34.jpg    

 ТОВ «ДЕЛЬТА-ТРЕЙДИНГ»

Компанія-лідер у сфері дистрибуції твердих, плавлених та делікатесних сирів польського виробництва. Імпортує такі торгові марки, як SpomlekSierpcRykiValioHochland. Є єдиним в Україні представником ТМ Lazur, який отримав від польського виробника право на її розробку й просування на міжнародному ринку. За  час роботи компанія сформувала велику збутову мережу, що дозволяє здійснювати прямі й оптові постачання сирів більш, ніж до 3 000 великих торговельних підприємств України.


         35.jpg    

 ЮК ДИСТРИБЬЮШН

Дочірня фірма ТОВ «Фокстрот», один із найбільших національних дистриб’юторів IT, цифрової продукції, побутової техніки, побутової електроніки та мобільних пристроїв з широкою мережею партнерських представництв по всій території України. Є офіційним представником товарів провідних світових виробників: Canon, Casio, Procter&Gamble (Duracell), Ergo, Fujifilm, JVC, HiTouch, Kingston, Kodak, La Crosse, Motorola, Nikon, Nokia, Noritsu, Olympus, Panasonic, Philips, PQI, Samsung, Sony, Sony-Ericsson, TDK, Toshiba, TP-Link, Transсend, VARTA.


          36.jpg     

ТОВ «ІНТЕРПАЙП УКРАЇНА»

Одна із найпотужніших українських промислових компаній, що виробляє безшовні труби і продукцію для залізниць (колеса, осі, бандажі тощо), експортуючи їх більш, ніж до 80 країн світу, зокрема ЄС, США, держав Північної Африки та Близького Сходу.


           37.jpg    

 ТОВ «ЕЛІКСИР»

Український виробник інноваційної біологічно активної косметики, яка створена на основі природних компонентів і представлена на ринках Прибалтики, Молдови, Болгарії, Польщі, Чехії, Словакії, В'єтнаму, Туреччини, Киргизстану, Грузії. Засновником підприємства є почесний консул Бразилії О. Василенко.


       38.jpg     

УКР ЕКСПОРТ СЕРВІС

Компанія, діяльність якої спрямована на організацію системного експортуючого бізнесу. Здійснює весь комплекс робіт, пов'язаний з експортною діяльністю: стратегія, фінанси, робота з валютою, маркетинг, пошук та навчання персоналу, логістика (транспорт і склад), юридичний супровід, іноземні юридичні особи, проведення переговорів, участь у виставках, розробка нових продуктів для різних ринків, усі види сертифікації та декларування, технічний експорт. Засновником компанії є керівник комітетів сприяння експорту Дніпропетровської торгово-промислової палати та Дніпропетровської ОДА І. Снітівкер.


            39.jpg    

 ТОВ «АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ «КОНКОРД-АВАНТАЖ»

Одна із провідних компаній, що здійснює аудит зовнішньоекономічної діяльності підприємств, забезпечує підготовку документації та юридичний супровід експортно-імпортних операцій українського бізнесу.


            40.jpg     

           УКРАЇНСЬКО-ЛАТВІЙСЬКЕ ТОВ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ «БАДМ, ЛТД»


Єдиний в Україні високотехнологічний виробник приводних роликових ланцюгів,  транспортерних довголанкових ланцюгів та полотен транспортерів для підприємств сільськогосподарської техніки і цукрових заводів. Експортує свою продукцію в Туреччину, Прибалтику, Середню Азію та інші країни світу.

        41.jpg    

 ТОВ «БІЗНЕС-ЛІНК УКРАЇНА»

Компанія, що спеціалізується на масрекрутингу іноземних громадян на позиції лінійного персоналу для крупних європейських логістичних і виробничих компаній, зокрема PHILIS, TOYOTA, SAMSUNG, LG, VOLKSWAGEN, DELL, а також здійснює підбір працівників для роботи в промисловості та агробізнесі Польщі. Проводить кон’юнктурні дослідження ринку праці ЄС. Має офіси в м. Дніпро (Україна)  і м. Вроцлав (Польща).


           42.jpg     

ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І УПРАВЛІННЯ 
ЛАТВІЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ

               43.jpg     

КАФЕДРА ЕКОНОМІЧНОЇ ТЕОРІЇ
КАФЕДРА СВІТОВОЇ ЕКОНОМІКИ
АЗЕРБАЙДЖАНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

           44.jpg  

КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ І.І. МЕЧНІКОВА

               45.jpg     

КАФЕДРА МІЖНАРОДНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН
НУ «ЗАПОРІЗЬКА ПОЛІТЕХНІКА»

              46.jpg     

КАФЕДРА ГЛОБАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ
УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ АЛЬФРЕДА НОБЕЛЯ


 


Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт