Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
18.07.2011

«Міс Придніпров’я-2011» стала студентка НГУ Аліна Крупій


nf_110117_1.jpg

nf_110117_2.jpg

Два роки поспіль студентки Національного гірничого університету стають переможницями регіонального конкурсу «Міс Придніпров’я». Цьогоріч титул найкращої здобула студентка фінансово-економічного факультету НГУ Аліна Крупій. Діадему їй передала «Міс Придніпров’я – 2010», також студентка НГУ, Анна Поляєва.

У конкурсі брали учать 20 конкурсанток, але 19-річна красуня Аліна Крупій переконала журі своєю красою, ерудованістю і шармом. За словами організатора «Міс Придніпров’я» Ольги Страшко це був безпрецедентний випадок в історії конкурсу – Аліна стала стовідсотковою переможницею, адже сподобалась усім суддям.

«Міс Придніпров’я-2011» Аліна Крупій – старанна студентка гірничого університету. Вона обожнює математику, постійно бере участь в олімпіадах, а в її мріях: стати успішним економістом - кібернетиком. У конкурсі красуня НГУ взяла участь із цікавості, навіть не сподіваючись на корону. Та тепер вона, окрім туру в одну із європейських країн, виграла путівку на конкурс «Міс Україна», де стане достойною представницею Дніпропетровського регіону.


До списку© 2006-2021 Інформація про сайт