Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
16.08.2011

НГУ: прогнози демографів не виправдалися

nf_160811.JPG

Задовго до вступної кампанії 2011 року стало відомо, що через демографічну кризу в 90-ті кількість вступників значно зменшиться, а згідно цього й кількість місць на держзамовлення. Та в Національному гірничому університеті вийшло навпаки - цей рік виявився щедрим на абітурієнтів; і складним для них у проходженні конкурсу. На інженерні спеціальності конкурс складав до 15 чоловік на місце, на економічні - 50.

"Серед молоді надзвичайно зріс попит на отримання спеціальностей напрямку "Гірництво", - розповідає ректор Національного гірничого університету академік НАН України Геннадій Півняк. - На наше прохання Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України виділило додатково 70 місць для тих, хто пройшов за конкурсом в НГУ. Адже абітурієнти, які приїздять вступати до нас з різних регіонів, обдаровані, а головне - мають непохитне бажання працювати у паливно-енергетичній галузі".

Тож за результатами цьогорічної вступної кампанії Національний гірничий університет, незважаючи на невтішні прогнози демографів, прийняв понад 10.000 документів від абітурієнтів. Студентами НГУ вже стали більше 1000 осіб за держзамовленням і 500- за контрактом.


До списку© 2006-2021 Інформація про сайт