Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
29.08.2011

В НГУ буде створена навчально-тренувальна лабораторія для енергетиків

nf_110829_1.jpg

З робочим візитом 20 серпня в НГУ побував заступник міністра палива та енергетики України Сергій Чех. Він зустрівся з Геннадієм Півняком, ректором Національного гірничого університету, академіком НАНУ, провідними науковцями вузу та Олександром Фоменком, генеральним директором ПАТ "Дніпрообленерго". На зустрічі мова йшла про встановлення співпраці між Національним гірничим університетом й міністерством паливної та енергетичної промисловості України, а саме, про створення навчально-тренувального центру на базі ПАТ "Дніпрообленерго" і навчальноїлабораторії на базі НГУ.

Гірничий університет має багаторічний досвід підготовки фахівців електроенергетики. Але час рухається вперед і вимагає інноваційних змін у сфері навчання і практики.

За словами заступника міністра, створення такого навчально-тренувального центру дозволить проводити цільову підготовку спеціалістів для конкретного підприємства. Це в свою чергу істотно знизить час адаптації майбутніх молодих спеціалістів на виробництві.

Як колишній випускник НГУ Сергій Михайлович, зазначив, що йому приємно усвідомлювати активну позицію рідної альма-матер щодо інноваційних заходів підвищення якості навчання своїх студентів і можливості отримати ґрунтовну практику.

У ході робочого візиту Сергій Чех відвідав кілька лабораторій Інституту електроенергетики НГУ, Дніпродзержинську підстанцію "Аули" і Павлоградський район електричних мереж.До списку© 2006-2021 Інформація про сайт