Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу


Stukalo.jpg
Стукало Наталія Вадимівна

Доктор економічних наук, професор


Заступник голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти із січня 2019 р. по теперішній час. Запрошений професор Університету Ліверпулю / Laureate Online Education. Член Наукової ради МОН України, секція «Економіка». З червня 2021 року професор кафедри економічної теорії та міжнародних економічних відносин НТУ «Дніпровська політехніка» за сумісництвом.

Закінчила Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара за спеціальністю Міжнародні економічні відносини (бакалавр, магістр). Доктор економічних наук (спеціальність 08.00.02 – світове господарство і міжнародні економічні відносини).

З 1989 р. по 2018 р. працювала у Дніпропетровському національному університеті ім. О. Гончара на посадах старшого викладача, доцента, професора та завідувача кафедри міжнародної економіки і світових фінансів. З 2013 по 2018 рр. – декан факультету міжнародної економіки.

Автор та співавтор понад 150 наукових та науково-методичних праць, у т.ч. монографій «Зелена економіка»: від глобальної концепції до реалій місцевого розвитку (2018), «Beyond the Borders: Ukraine and the European Neighbourhood Policy» (Польща, 2007), «Глобалізація світогосподарського розвитку: Cui Bono?» (2013), тощо.

Автор та співавтор публікацій присвячених проблемам освіти, у т.ч. «Інноваційний університет і лідерство: проект і мікропроекти» (Варшава, 2016), «Компаративний аналіз підходів до регулювання розвитку онлайн освіти» (2015), «Сучасні тренди глобального ринку онлайн освіти» (2015), «Унікальні освітні продукти як основа міжнародної конкурентоспроможності українських університетів» (2017).

© 2006-2022 Інформація про сайт